بازاریابی شبکه ای به دلار و کسب ثروت، سلامت و زیبایی با محصولات فوراور لیوینگ امریکا

بازاریابی شبکه ای به دلار و کسب ثروت، سلامت و زیبایی با محصولات فوراور لیوینگ امریکا

تا حالا شده احساس کنید که مشغول درجا زدن هستید؟ ساعت‌های زیادی را سرکار می‌گذرانید، تمام روز درگیر کار هستید و بعد از اینکه از کار فارغ شدید، آنقدر خسته‌اید که نای هیچ کاری را ندارید؟ در نهایت هم پس اندازهایتان به هیچ جایی نمی‌رسد و همیشه کم می‌آورید؟ احساس نمی‌کنید یک جای کار می‌لنگد؟

شاید وقت آن باشد نگرش‌ها و روش خود در پول درآوردن را تغییر دهید. اگر از زندگی کارمندی و کاسبی خسته شده‌اید، اگر به دنبال راه‌اندازی کسب و کار شخصی خودتان هستید که حتی در خواب و زمان بازنشستگی هم درآمد شما در حال افزایش باشد، حتما این مقالۀ ما را تا آخر بخوانید. شاید الان وقت آن است که کمی به فکر خودتان و آینده‌تان باشید.

تا به حال نام بازاریابی شبکه‌ای را شنیده‌اید؟

بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه‌ای نوعی شیوهٔ فروش است که در آن کمپانی‌ها محصولات و کالاهای خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش می‌رسانند. مشتریان پس از خرید در صورت تمایل می‌توانند محصولات کمپانی را بازاریابی کنند و سود بگیرند. درآمد در بازاریابی شبکه‌ای هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیرمجموعه کسب می‌شود.

بازاریابی شبکه‌ای به شما کمک می‌کند، مهارت‌های لازم را برای کسب و کار بیاموزید و ثروتمند شوید. یکی از مهم‌ترین روش‌های ثروتمند شدن دقیقا همین آگاهی از مهارت‌های کسب و کار است. در روش بازاریابی شبکه‌ای شما با کمترین سرمایه و هزینه مهارت‌های لازم را کسب می‌کنید. اما پیشنهاد ویژۀ ما چیست؟ پیش از آن اجازه دهید مختصری دربارۀ کمپانی فوراور به شما بگویم:

مختصری از برند فواور

فوراور یک کمپانی تهیه محصولات سلامتی و زیبایی و تناسب اندام است که برای تهیه محصولات از مواد طبیعی با به روزترین تکنولوژی استفاده می‌کند. برای آشنایی با محصولات کمپانی فوراور لیوینگ امریکا به سایت فوروار ایران مراجعه کنید.

فوراور برای فروش محصولات خود دو روش را پیشنهاد می‌کند.

روش اول: خرده فروشی

دراین روش شما محصولات را از کمپانی به قیمت عمده می‌خرید (با ۳۵٪ تخفیف که البته تا ۴۸٪ هم می‌رسد). حالا می‌توانید این محصولات را به فروش برسانید. مثلا فرض کنید که قیمت یک محصول ۱۰ دلار باشد. شما این محصول رابه قیمت ۶.۵ دلار خریداری می‌کنید و به مشتری ۱۰ دلار می‌فروشید. با این حساب شما ۶.۵ دلار هزینه کرده‌اید و ۳.۵ دلار سود پس درحقیقت روی هر محصول چیزی حدود ۵۴٪ سود کرده‌اید.

 

محصولات فوراور لیوینگ

برای اطلاعات بیشتر به دسته بندی محصولات فوراور مراجعه کنید.

روش دوم: بازاریابی شبکه‌ای

در این حالت شما تنها کافی است تیمی از فروشندگان ایجاد کنید و آنها را مدیریت کنید. شاید به نظرتان سخت بیاید یا تصور کنید که توان این کار را ندارید یا برای مدیریت یک تیم آنقدرها آماده نیستید. اما اصلا لازم نیست نگران باشید، چرا که به طور کامل و جامع تحت آموزش قرار می‌گیرید و از ریز تا درشت بازاریابی، فرآیند جذب، نحوۀ برخورد و ... توسط سایر اعضای تیم به شما آموزش داده می‌شود. به تعبیر دیگر همه چیز در این روش با آموزش و زیر نظر افراد ماهرتر صورت می‌گیرد.

هنگامی که گروه خود را تشکیل دادید و فعالیت خود را آغاز کردید، بین ۳٪ تا ۱۳٪ از حجم کل فروش اعضای گروه (بسته به میزان اختلاف درصد تخفیف شما و درصد تخفیف اعضای مستقیم شما که به عنوان مثال برای یک فرد با تخفیف ۴۸‎٪ در تصویر زیر نشان داده شده) به عنوان پورسانت برای شما درنظر گرفته می‌شود.

پلن فوراور لیوینگ

شاید با خودتان بگویید که من آدم‌های زیادی نمی‌شناسم و نمی‌توانم در این کار موفق شوم. اما اصلا اینطور نیست. محصولات سلامتی و زیبایی چیزی است که هر فردی به آن نیاز دارد. شما می‌توانید از دایرۀ کوچک خانواده خود شروع کنید، به تدریج آنرا به دوستان نزدیک گسترده‌تر کنید، کم کم آشناهای دورتر و همینطور پیش بروید. این دایره همینطور به مرور زمان وسیع‌تر و وسیع‌تر می‌شود، چراکه آنها هم برند فوراور را به آشنایان و دوستان خود معرفی می‌کنند و تعداد اعضای دیگری اضافه می‌شوند. در حقیقت شما با اینکار برای تعداد زیادی از دوستان و آشنایان خود هم درآمدزایی ایجاد کرده‌اید و چه چیز بهتر از این می‌تواند وجود داشته باشد: هدیه دادن ثروت و سلامتی به دوستان و عزیزان خود.

برای همکاری در فروش محصولات فوراور کافی است به صفحه همکاری در بازاریابی محصولات فوراور مراجعه کنید.

و در آخر

در کیفیت محصولات فوراور هیچ شکی نیست. تمام محصولات از مواد طبیعی مانند آلوئه ورا و عسل و با بالاترین کیفیت تهیه شده‌اند.

دو روش بالا علاوه بر اینکه دو مورد از بهترین روش‌های کسب درآمد خانگی هستند، نیاز روزانه شما به تمام مواد آرایشی و بهداشتی، سلامتی و زیبایی را تامین می‌کنند. در حقیقت با اینکار شما با یک تیر دو نشان زده‌اید، هم سلامت، بهداشت و زیبایی خود را تامین کرده‌اید و هم به راحتی یک کسب و کار خانگی به راه انداخته‌اید و از همه مهمتر اینکه درآمد شما در این تجارت به دلار و درهم می باشد.

نظر خود را بنویسید