وبلاگ

خواص آلوئه ورا نژاد باربادنسیس میلر کمپانی فوراور لیوینگ امریکا با خواص منحصر به فرد

خواص آلوئه ورا:

حدود ۹۶ درصد از وزن آن را آب تشکیل داده است و مابقى شامل چربى هاى ضرورى آمینواسیدها، ویتامین ها، املاح، آنزیم و گلیکوپروتئین است! این گیاه حداقل داراى ۳ اسید چرب با خاصیت ضدالتهابى است که براى معده، روده کوچک و روده بزرگ مفید است. ویتامین هاى تشکیل دهنده آن عبارتند از ویتامین C ، B۱۲ ، B۶ ،B۲ ، B۱ ، A و E. «آلوئه ورا» با خاصیت اعجاب انگیز خود مى تواند تمام اسید آمینه هاى ضرورى بدن را در اختیار شخص مصرف کننده قرار دهد. هیچ چیز این گیاه به تنهایى شگفت انگیز و خارق العاده نیست.بلکه همراهى و یک جا جمع شدن تمام مواد مورد نیاز بدن از گروههاى مختلف غذایى است که آن را منحصر به فرد کرده است. ژل Aloe حاوی گلیکوپروتئین است که از تورم و درد جلوگیری و روند بهبود را تسریع می کند و همچنین حاوی پلی ساکارید است که رشد و ترمیم پوست را تحریک می کند. “آنتراکوئین” موجود در شیره Aloe به عنوان مسهل مؤثر عمل می کند.این مواد شیمیایی در مقادیر کم، می توانند از تشکیل سنگ کلیه جلوگیری کنند. از ژل Aloe برای درمان زخمهای درونی و بیرونی نیز می تواند استفاده کرد.این ماده روند درمان بسیاری از جراحات پوستی از جمله زخمها، سوختگیها و یخ زدگی را تسریع می کند. در منابع دارویی فهرست مصارف آلوئه ورا تقریباً به اندازه فهرست مواد تشکیل دهنده آن طویل است.از بارزترین خواص آلوئه ورا جلوگیری از ضایعات پوستی و ترمیم آنها است. مصرف خوراکی آلوئه ورا نیز به گوارش غذا کمک می کند، سلامتی قلب و عملکرد کبد را بهبود می بخشد، قند و کلسترول خون را کنترل می کند، تولید انرژی را افزایش داده، درد مفاصل را تسکین می دهد، شش ها را پاک می سازد، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و زخم ها و جراحات را ترمیم می نمايد.

 

خواص آلوئه ورا:

💥 آلوئه ورا در بهداشت دهان و دندان:
اخیراً دانشمندان بدین نتیجه دست یافته‌اند که ژل آلوئه ورا برای مقابله با انواع پوسیدگی‌های دندانی بسیار مفید می‌باشد و در بهبود مشکلات دهان و لثه قدرت شفابخش دارد. از این‌رو می‌توان از آلوئه ورا به عنوان یک ماده فعال برای پیشگیری از پوسیدگی‌های دندانی در خمیر دندان‌ها و ژل‌های تمیز کننده دندان استفاده نمود. ژل دندان آلوئه ورا  همانند خمیر دندان عمل می کند و قادر به نابودی باکتری‌ها و میکروب‌های بیماری‌زای موجود در دهان می‌باشد به طوری که در پژوهش‌های کنونی اثبات شده است که اسید سالیسیلیک، فنل، سولفور، اسید سینامونیک، نیتروژن، اوره، لوپئ.ل صد باکتری و میکروب می‌باشد.

💥 آلوئه ورا مفید برای آرتروز و پوکی استخوان:
آلوئه ورا حاوی برخی مواد معدنی از جمله برن می‌باشد. این عنصر می‌تواند کمبود کلسیم را در بدن به حداقل برساند. جذب آن را تسریع نماید و همچنین آن را در تمام بدن پخش کند. از این رو مصرف آلوئه ورا در پیشگیری و درمان پوکی استخوان می‌توان مفید باشد.

💥 آلوئه ورا مفید برای بیماری‌های مری:
مصرف ژل آلوئه ورا از برگشت اسید معده به مری جلوگیری می‌کند. در این بیماری برگشت محتویات اسیدی معده به مری سبب آسیب زدن به مخاط مری و ایجاد علائمی همچون سوزش سردل، سرفه‌های خشک، خونریزی و زخم مری می‌شود.

💥 آلوئه ورا مفید برای بواسیر:
آنتراکوئین موجود در ژل آلوئه ورا به عنوان تسهیل کننده دفع مدفوع شناخته شده است که در افراد مبتلا به بواسیر بسیار مفید می‌باشد. از زمان‌های قدیم نیز برای درمان این بیماری طبیبان از آلوئه ورا استفاده می‌کردند.
 
💥 آلوئه ورا مفید برای پسوزیاریس:
تحقیقات ثابت نموده که ژل آلوئه ورا این بیماری را درمان می‌نماید.

💥 آلوئه ورا مفید برای درد گوش و چشم:
چکانیدن سه قطره از شیرابه گیاه آلوئه ورا موجب تسکین فوری درد گوش می‌شود و برای تسکین درد چشم شیرابه آلوئه‌ورا را با کمی آب مخلوط کرده و در چشم بریزید. اینکار ضمن تسکین درد چشم می‌تواند نیروی چشم را تقویت کند.

💥 آلوئه ورا مفید برای جلوگیری از درد و تورم:
در واقع اسید سالیسیلیک که در آلوئه ورا وجود دارد با مهار تولید پروستاگلاندین به عنوان یک مسکن عمل می‌کند و اثرات ضد التهابی، ضد کوفتگی، ضد کشیدگی ماهیچه‌ها، رباط‌ها، تاندون‌ها، واریس و آرتریت، نیز کاملاً اثر بخش است. ژل آلوئه‌ورا حاوی مقدار زیادی گلیکوپروتئین است که از تورم و درد جلوگیری می‌کند. همچنین آنزیم کربوکسی پپتیدازی که در آلوئه ورا وجود دارد عامل ایجاد کننده درد التهاب حاد موسوم به برادی کینین را غیرفعال می‌کند و ناحیه درد به خصوص درد مفاصل را التیام می‌دهد.

💥 آلوئه ورا در مفید برای کبد:
مصرف آلوئه ورا گرفتگی کبدی را برطرف و عملکرد آن را بهبود می‌بخشد و محرک ترشح صفرا است.

💥 آلوئه ورا در پیشگیری و جلوگیری سکته قلبی:
آلوئه ورا  مقدار ترومبوکسان ۲ و پروستاگلاندین۲ را که موجب انقباض عروقی و تجمع پلاکتی می‌شوند کاهش می‌دهد و موجب کاهش بروز سکته قلبی می‌شود.

💥 آلوئه ورا در افزایش قوای جنسی:
خوردن ژل آلوئه ورا قوای جنسی را تقویت می‌کند و اسپرم‌سازی را افزایش می‌دهد. همچنین در درمان بیماری سوزاک مؤثر است.

💥 آلوئه ورا در تنظیم عادت ماهانه خانم‌ها:
مصرف خوراکی آلوئه ورا باعث هدایت خون به قسمت انتهائی بدن و لگن می‌شود. لذا در باز کردن قاعدگی‌هایی که مدت طولانی متوقف مانده اثرات بسیار مفیدی دارد.

💥 آلوئه ورا مفید برای زخم‌ها و جراحت‌ها و سوختگی:
ژل این گیاه دارای آنزیم‌های گلوکوماناز، آرابینانز، گالاکتاز است که در درمان سوختگی و جراحات بسیار مناسب است. این ماده روند درمان بسیاری از جراحات پوستی از جمله زخم‌ها، بریدگی‌ها، پارگی‌، خراش ها و سوختگی‌های معمولی و سوختگی با اشعه‌های مضر، سوزش‌ها، گزیدگی‌های سمی را تسکین و التیام می‌بخشد.

💥 آلوئه ورا  قدرتمند در دفع سموم بدن:
مصرف خوراکی آلوئه ورا مواد زائد را از قسمت‌های مختلف بدن جذب کرده و دفع می‌نماید که این عمل باعث پاک‌سازی خون از اثرات جانبی داروهای شیمیایی، سیگار، سموم باقی مانده کشاورزی بر روی میوه‌ها و آلودگی هوا می‌شود.
 
💥 آلوئه ورا در بالا بردن قدرت ایمنی بدن:
مصرف ژل آلوئه ورا به صورت خوراکی قدرت ایمنی بدن را بالا برده و کمک می‌کند که سموم در بدن تجمع نکند و همچنین به سلول‌های بدن حیات می‌بخشد و سبب نرمال شدن متابولیسم بدن می‌شود.

💥 آلوئه ورا مفید برای دیابت : پژوهش‌ها نشان دادند که آلوئه ورا قند خون را در انسان کاهش می‌دهد. دانشمندان دریافتند از آنجا که آلوئه ورا قادر است آنزیم‌های موجود در پانکراس را فعال نماید می‌تواند در افرادی که دچار دیابت و هیپوگلیسمی هستند به تعادل و تنظیم قند خون کمک نماید.

💥 آلوئه ورا مفید برای زخم معده : آلوئه ورا ترشح اسیدهای معده را تنظیم و کنترل می‌نماید. همچنین خواص بی‌حس کننده، منعقد کننده خون، ضد باکتری و درمان کننده دارد. خوردن ژل آلوئه‌ورا سبب مي‌شود که این ژل به جداره لوله‌های گوارشی بچسبد و سرعت بهبود زخم‌ها را افزایش دهد. ژل معجزه‌گر آلوئه‌ورا قادر به کاهش اسیدهای معده (عامل اصلی تشدید زخم‌های معده) می‌باشد. از این رو این ژل برای درمان زخم‌های معده بسیار مؤثر شناخته شده است. مصرف و خوردن آلوئه‌ورا پیش از هر وعده غذایی برای کسانی که از نظر هضم غذای مصرفی با مشکل روبرو هستند نیز مفید می‌باشد، زیرا آلوئه‌ورا سبب تحریک شیره گوارشی و ایجاد جریان طبیعی آن و در نتیجه کمک به شکستن مواد غذایی جهت جذب توسط سلول‌ها می‌شود.

💥 آلوئه ورا مفید در تنظیم کلسترول، چربی خون : ژل آلوئه ورا دارای آنزیم‌هایی نظیر آمیلاز، اکسیداز، کاتالاز و لیپاز، فولیک اسید، نیاسین که برای کاهش چربی و قند خون مفیدند هست.

💥 آلوئه ورا مفید برای فشار خون : تحقیقات اخیر ثابت کرده است که مصرف مداوم آلوئه ورا می‌تواند با الیاف سلولزی همراه و مخلوط شود و باعث پالایش و تصفیه خون شود و فشار خون را تنظیم و متعادل نماید.

💥 آلوئه ورا مفید برای کلیه و دفع سنگ کلیه: خوردن آلوئه ورا می‌تواند سنگ کلیه را دفع نماید یا اندازه سنگ را کوچکتر نماید. مصرف مداوم آلوئه‌ورا از تشکیل سنگ کلیهپیشگیری می‌نماید و از بافت‌های آن مراقبت نماید.

💥 آلوئه ورا مفید برای بیماری های باکتریایی و سرطانی: مصرف خوراکی مداوم ژل آلوئه ورا از آنجا که دارای خواص ضد میکروبی می‌باشد برای درمان عفونت‌های میکروبی، مجاری معده و روده مؤثر خواهد بود. همچنین به علت وجود درصد بالای قند در این ژل خاصیت اسمزی بالا نی‌رود و از رشد باکتری‌ها جلوگیری می‌شود. برخی از تحقیقات حاکی از آن است که ماده آنتروکینون موجود در ژل آلوئه ورا خواص ضد باکتری و ضد سرطانی دارد همچنین اشخاص مبتلا به سرطان که مشغول شیمی درمانی هستند می‌توانند با مصرف این گیاه تهوع و سایر مشکلات مربوط به این درمان را بکاهند.

💥 آلوئه ورا مفید برای ایدز: تحقیقات اخیر نشان داده است که مانوز استیله به عنوان یک ترکیب ضد ویروسی، دارای خواص درمانی ضد ویروس ایدز می‌باشد. مانوز استیله خود ویروس را مورد حمله قرار می‌دهد اما نکته مهم‌تر این است که میزان تأثیر AZT را (یک داروی مؤثر در درمان عفونت ویروس HIV ) نا حد زیادی افزایش می‌دهد. حال چنانچه این ترکیب دارویی یا آلوئه ورا مصرف شود می‌تواند میزان AZT مورد استفاده برای HIV را تا ۹۰ درصد تقلیل دهد که این امر از هزینه‌ها و عوارض جانبی AZT تا حد زیادی می‌کاهد. برای درمان HIV به مصرف روزانه ۸۰۰ الی ۱۶۰۰ میلی‌گرم مانوزاستیله نیاز می‌باشد، این میزان از ماده مزبور برابر با نیم تا یک لیتر عصاره آلوئه ورا می‌باشد. هر چند میزان مانوراستیله می‌تواند در فرآورده‌های مختلف متفاوت باشد.

💥 آلوئه ورا مفید برای سینوزیت و آسم: بخور گیاه آلوئه ورا تسکین دهنده در د سینوزیت می‌باشد و همچنین استنشاق بخار آبی که برگ آلوئه ورا در آن ریخته شده باشد برای شخص مبتلا به آسم مفید خواهد بود.

💥 آلوئه ورا مفید برای بیماری‌های روده: گیاه آلوئه ورا حداقل دارای ۳ اسید چرب با خاصیت ضد التهابی می‌باشد که برای معده، روده کوچک و روده بزرگ مفید هستند مصرف آلوئه ورا به صورت مرتب اثرات شفابخش طولانی مدت و مثبتی به همراه داشته و سیستم گوارشی را پالایش نموده و بهبود بیماری‌های روده را تسریع می‌نماید. آنترالوئین موجود در ژل آلوئه ورا به عنوان مسهل مؤثر عمل می‌کند.

💥 آلوئه ورا مفید برای استرس: اظهار نظر دانشمند روسی برگمن آلوئه ورا قادر است سلول‌ها را احیاء و حیات بخشد آلوئه ورا می‌تواند خواص تنظیم کننده و کنترل کننده روی بدن داشته باشد و به سیستم بدن کمک کند تا در لحظات و موقعیت‌های بحرانی و استرس‌زا تعادل خود را حفظ نماید و در همین هنگام که تنظیم و کنترل سیستم ایمنی بدن را به عهده دارد به درمان‌ بخشی دیگر از بدن که بیمار است بپردازد. این عمل گیاه یا دارو Adaptojenic در زمان نیاز در آن بخش از بدن که فعالیتش کارساز و مورد نیاز باشد انجام خواهد پذیرفت و اگر مورد نیاز نباشد ظاهراً بدون فعالیت باقی می‌ماند، اگر چه در این هنگام نیز به آهستگی و به تدریج سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.

 

💥💥💥💥💥💥💥

 یک پاتولوژیست و محقق  به نام،مک دنیل در مرکز درمانی دالاس آمریکا می گوید:

"استفاده از آلوئه ورا به خصوص گونه ی آلوئه ورا باربادنسیس میلر،مهمترین قدم به سمت درمان بیماریها در تاریخ بشر است."

در مطالعات پزشکی در مورد استفاده های داخلی و خارجی برگ کامل آلوئه ورا که به مدت 6 ماه به طول انجامیده است. من به شخصه درمان و معالجه های تقریبا کاملی را برای موارد زیر شاهد بوده ام:

👈آکنه و مشکلات پوستی

👈ایدز

👈واکنشهای آلرژیک

👈آرتروز

👈سرماخوردگی

👈قولنج

👈خراشیدگی و زخم ها

👈سوختگیها

👈ترک پوست

👈یبوست

👈شوره سر و ریزش مو

👈ورم لثه

👈درماتیتیس

👈دیابت

👈عفونت قارچی

👈سندرم خستگی مزمن

👈هموروئید

👈تبخال دستگاه تناسلی

👈فشار خون

👈عفونتها

👈نا منظمی قاعدگی

👈اگزما و پسوریازیس

👈رفلکس اسید معده

👈التهاب و عفونت واژن

👈رگ های واریسی

👈عفونتهای ویروسی و تخمیری

 

ده دلیل برای مصرف آلوئه ورای تثبیت شده نژاد باربادنسیس میلر کمپانی امریکایی فوراور:

۱) کمک به سلامت دستگاه گوارش

۲) سلامت و بهداشت دهان و دندان

۳) آرامش بخش و تقويت اعصاب

۴) تقویت سیستم ایمنی و عملکرد دفاعی بدن

۵) بازسازی کلاژن و الاستین

۶) کمک به کنترل سلامت وزن و تناسب اندام

۷) حاوی انواع مینرال ها و ویتامین ها

۸) ترمیم پوست و سلامت مو

۹) قدرت بدنسازی و عضله سازی

١٠) تقویت قوای جسم و جنسی و باروری

 

 

سرطان خوشبو

‼️ سرطان خوشبو ‼️

⛔️ عطر یک محصول مصرفی است که معمولا هر روز استفاده می شود و اگر ناسالم باشد می تواند به تدریج سلامتی شخص را مختل نماید، پس اگر به فکر سلامتی خود و خانواده تان هستید عطرهایی که سرشار از مواد شیمیایی مضر هستند را رها کرده و از محصولات ارگانیک و طبیعی استفاده نماییدو به یاد داشته باشید ماندگاری بالای عطر و نیز عطرهای مترویی و خیابانی که تماما تقلبی و بی کیفیت هستند به قیمت از دست دادن سلامتی شما تمام خواهند شد ...

طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۹ توسط harper’s bazaar صورت گرفت مشخص شد که نسخه های بسیار زیاد و خطرناکی از عطرهای طراحی شده در بازار، حاوی ادرار، ضدیخ و باکتری های خطرناک و نیز ماده ی سرطان زای پارابن می باشند.

پارابن یکی از مشتقات نفتی است که استفاده از آن در عطر سبب افزایش عالی ماندگاری عطر خواهد شد و تقریبا در تمام عطرهای خیابانی و عطرهای دارای ماندگاری بسیار بالا وجود دارد. اما به یاد داشته باشید که این ماده صد در صد سرطان زا می باشد و یکی از دلایل گسترش بیش از حد سرطان در کشورهای جهان سوم استفاده از مواد شیمیایی مضر در لوازم آرایشی و بهداشتی تنها برای سود بیشتر فروشندگان است...

👈 پس سلامتی خود را ارزان نفروشید و از عطر و اسپری های خالص با عصاره میوه ها و گیاهان طبیعی لذت ببرید.


عطر خوشبو کننده زنانه فوراور 25th Edition Perfume Spray for Women

ادکلن خوشبو کننده مردانه فوراور 25th Edition Cologne Spray for Men

عسل خالص فوراور با خواص بی نظیر جهت بهبود بیماری ها

 

نتیجه آزمایش عسل فوراور در آزمایشگاه دانشگاه تهران
بهترين عسل موجود در جهان👍
مقدار ساکاروز ۱.۸۴ که برای افراد دیابتی نیز قابل استفاده و مفید می باشد👌

 توضیحات کامل عسل خالص فوراور

 

 

معرفی محصولات فوراور لیوینگ امریکا

 

*تأسیس در سال 1978 میلادی در اسکاتسدیل ایالت آریزونا - آمریکا

* بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده محصولات آلوئهﻭرا در دنیا

* بیش از 90 درصد از بازار آلوئهﻭرای جهان و بیش از 20 هزار هکتار اراضی زیر کشت دنیا

* یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان محصولات زنبور عسل در دنیا

* فعال در بیش از 160 کشور با بیش از 15 میلیون نفر توزیع کننده

* بالغ بر 3.6 میلیارد دلار فروش در سال

* کنترل تمامی مراحل کشت، تولید، تأمین مواد اولیه و ...
توسط خود کمپانی با استفاده از روشهای بسیار مدرن و 100 درصد طبیعی و بدون استفاده از آفت ﻛش ها و علف کش های شیمیایی

* کمپانی فوراور با بیش 50 میلیون گیاه آلوئه ورا در 6 هزار هکتار  از مزارع تحت کشت خود هرساله کره زمین را از 2 میلیون تن گاز دی اکسید کربن پاکسازی می کند.

* بالغ بر 200 محصول در 7 بخش

1- نوشیدنی های خالص آلوئه ورا
2- محصولات زنبور عسل
3- مکمل های غذایی
4- محصولات کنترل وزن
5- محصولات مراقبت شخصی
6- محصولات مراقبت پوستی
7- محصولات آرایشی و بهداشتی

 

 

ویدئوی معرفی محصولات فوراور لیوینگ امریکا

https://www.aparat.com/v/G8XhV

 

 

رمز موفقیت محصولات فوراور لیوینگ امریکا

 کمپانی فوراور لیوینگ، رهبر جهان در آلوئه ورا


گیاه دارویی آلوئه ورا هزاران سال است كه به دلیل داشتن خواص مفید و مؤثر برای سلامتی و تندرستی بدن انسان به طور گسترده در کشورهای مختلف استفاده می شود.

 اسامی دیگر این گیاه، صبر زرد، صبر تلخ، شاخ بزی و زنبق بیابانی است و به دلیل خواص دارویی با ارزشی که دارد به «گیاه جاودانگی»، «ملکه گیاهان»، «گیاه هزار درمان» و «داروخانه گیاهی» معروف است.

از بین گونه های مختلف گیاه آلوئه ، تنها نژاد آلوئه باربادنسیس میلر (Aloe barbadensis miller (Aloe Vera  بيشترين استفاده را براى انسان به دليل خاصيت دارويى آن داشته است که کمپانی Forever در حال کشت این گونه و استفاده از آن در تولید محصولاتش است.

ژل خوراكی آلوئه ورا شامل بيش از ۷۵ ماده مغذی از لحاظ غذايی، ۲۰ نوع ماده معدنی، ۱۸ آمينو اسيد ، ۱۲ نوع ويتامين و ۲۰۰ تركيب فعال است.

ژل آلوورا سرشار از ويتامينهای A ، B1 ، B2 ، B3 ، B5 ، B6 ، B12 ، C ، D ، Folic acid... آنزيمهای آميلاز و ليپاز و مواد معدنی؛  سديم ، كلسيم ، منيزيم ، منگنز ، روی ، مس ، كروم ، يد ، فسفر و آهن می باشد.

کمپانی امریکایی Forever Living Products بزرگترین تولید کننده محصولات طبیعی و گیاهی با بالاترین کیفیت جهت سلامتی و زیبایی از آلوئه ورا، زنبور عسل و دیگر گیاهان دارویی با ارزش در جهان می باشد.

در حال حاضر Forever Living products ، علاوه بر محصولات حاصل از زنبور عسل، با داشتن بزرگترین مزرعه کشت آلوئه ورا در جهان، در زمینه محصولات حاصل از آلوئه ورا نیز بزرگترین تولید کننده در جهان است.

 هدف اصلی کمپانی، تولید محصولات طبیعی و متنوع با کیفیت بالا به منظور سلامتی و زیبایی همه انسانها می باشد..

 كمپاني فوراور در مورد نقش و اهدافش خود اینگونه می گوید:

1-حفظ محیط زیست و تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت.
2-ضمانت کیفیت (Quality, responsibility) :

محصولات کمپانی Forever دارای تأییدیه از وزارت بهداشت امريكا، تأییدیه رسمی از کمیسیون جهانی مطالعات علمی آلوئه ورا (I.AS.C) ، تأییدیه حلال و اسلامی بودن محصولات از مرکز اسلامی کالیفرنیا ، مجوز بهداشت و سلامت از 160 کشور دنیا می باشند. Forever Living تنها کمپانی امریکایی دارای گواهینامه ISO 9001 در کیفیت ، ISO 14001 در حفظ محیط زیست و OHSAS 18001 در سلامت شغلی می باشد و اینها همگی گواه کیفیت و توان بالای محصولات این کمپانی است.

در سراسر دنیا تمام کسانی که از این محصولات استفاده کرده اند از کیفیت و توان بالای آنها، اعلام رضایتمندی نموده آن را به اطرافیان خود نیز توصیه کرده اند، شما هم برای کشف دنیای محصولات سلامتی و زیبایی ما را همراهی کنید!

چرا باید محصولات F.L.P (فوراور ليوينگ پروداكتز) را خریداری کرد هنگامی که می توانید سایر برندها را با قیمت ارزانتر خریداری کنید؟

چرا باید محصولات F.L.P (فوراور ليوينگ پروداكتز) را خریداری کرد هنگامی که می توانید سایر برندها را با قیمت ارزانتر خریداری کنید؟

این سؤال مهمی است و شاید ما با دادن اطلاعات زیر بتوانیم بهتر به آن پاسخ دهیم:

• ما بزرگترین پرورش دهنده و توزیع کننده محصولات آلوئه ورا در جهان هستیم. در آمریکا و کارائیب در شرایط آب وهوایی زادگاه اصلی آلوئه به کشت آن می پردازیم. بنابراین دقیقاً به شما می گوییم که کجا و چگونه آلوئه مورد استفاده در محصولاتمان پرورش یافته اند. مثلاً به شما اطمینان می دهیم که هیچ آفت کش و علف کشی در مزارع آلوئه ورای ما به کار نرفته است.
 
• تمام مراحل تولید تحت کنترل است از انتخاب برگ های کامل و آماده برداشت گرفته تا تعیین حرارت مناسب برای نگهداری و بسته بندی و ما در هیچ زمینه ای به هیچ یک از شرکتهای واسطه وابسته و نیازمند نیستیم.

• ژل آلوئه ورای این شرکت از برگ های تازه و رسیده بدست می آید و برای حفظ مواد مؤثره آن از روش تثبیت انحصاری شرکت F.L.P طراحی شده توسط آقای رکس موگان مدیر عامل این شرکت Rex Maughan استفاده می شود.

• هیچگونه مواد طعم دهنده و رنگ دهنده مصنوعی به ژل ها اضافه نمی شود.

• با توجه به اینکه با گذشت زمان رنگ و طعم آلوئه تغییر می کند، شرکت های دیگر به فرآورده هایشان ماده رنگبر می افزایند تا رنگ محصولاتشان با گذشت سالها بدون تغییر باقی بماند اما ما معتقدیم که رنگ مزبور بعد از مدتها طبیعی و بی ضرر است. گرچه به طور طبیعی درصد بالایی از ژل آلوئه ورا را آب تشکیل می دهد(حدود 98 درصد) اما هرکس که ژل خام آلوئه ورا را ببیند در می یابد که این ژل مایع شفاف و رقیق نیست.

• ژل آلوئه ورای ما هموژنیزه و فیلتره نمی شود نوشیدنی های آلوئه این شرکت دارای پالپ (قسمت خوراکی و گوشتی گیاه) فراوان است که بسیاری از خواص سودمند و ضروری آلوئه ورا را در خود دارد. برخی شرکتهای تولید کننده ، پالپ های آلوئه ورا را کاملاً صاف می کنند به طوری که بطری های حاوی آلوئه شبیه بطری آب به نظر می رسد. اخیراً محصولات حاوی برگ های کامل آلوئه توجه بیشتری را به خود معطوف کرده اند و بوسیله تبلیغات بر منافع فراوان آنها تاکید می کنند. اما نکته مهمی که به وسیله این شرکت ها مطرح نمی شود آن است که آنها برای حذف مواد ملین قوی(اسهال آور) که در قسمت خارجی برگها(بین پوسته داخلی برگ و ژل) وجود دارد، تمام مایع برگ آلوئه را از صافی های جنس زغال فعال می گذراند و به این ترتیب تغییر در تعادل طبیعی عناصر موجود ژل، غیر قابل اجتناب است.
 
• كمپاني F.L.P با اطلاع کامل از اینکه خواص فراوان آلوئه در ژل و نه در پوسته آلوئه نهفته است و با روش سنتی ابتکاری خود پوسته برگ ها را جداکرده و آنها را به عنوان بارورکننده طبیعی(کود طبیعی و غنی) در مزارع خود استفاده می کنند.

•آلوئه ورای ما هرگز جوشانده نمی شود گرچه عمل جوشاندن یا همان پاستوریزه کردن ارزان تر و راحت تر صورت می گیرد اما گرمای زیاد ترکیبات فعال موجود در آلوئه را تخریب می کند. برای اینکه مطمئن شویم فعالیت آنزیمی گیاه حفظ می شود، از حرارت های پایین تر که فرایند خنک یا سرد نامیده می شود استفاده می کنیم. بلافاصله پس از چیدن گیاه فرایند سرد سازی بر روی آن اعمال می شود و بدین ترتیب می توان از حفظ قدرت و خواص گیاه به مدت طولانی مطمئن شد.

•بعضی از شرکت ها ژل آلوئه را بوسیله سرما خشک کرده و مجدداً آن را فعال کرده و مورد استفاده قرار می دهد. و آن محصول پر قدرت می نامند در حالی که محصولات ما ژل آلوئه ورای 100درصد تثبیت شده است.

•اصلی ترین ترکیب ذکر شده بر روی برچسب نوشیدنی ها، ژل و لوسیون این شرکت آلوئه ورای 100% تثبیت شده است.(Stabilized)

•براساس تأییدیه آزمایشگاه های غذا و داروی نیویورک ژل آلوئه ورای ما اساساً به ژل خام آلوئه شباهت دارد. به عبارت دیگر هنگامی که آلوئه ورای این شرکت را می نوشید مانند آن است که برگ آلوئه ورا باز کرده، ژل آن را سر می کشید.

بهترین خمیر دندان دنیا

کافیست به هر زبانی در گوگل سرچ کنید «بهترین خمیر دندان دنیا»، اما چرا #خمیر_دندان_فوراور بهترین در دنیاست و محتویات آن چیست؟
لينك توضيحات:

خمیردندان بدون فلوراید حاوی آلوئه ورای ارگانیک مناسب خانواده:

آلوئه ورا مدتهاست که برای کیفیت و چند منظوره بودن، شامل مراقبت های مربوط به دندان گرامی داشته می شود . دندانهای شما با خمیردان فوراور، یکی از بهترین خمیر دندانهای موجود در بازار، برق می زند . این خمیر دندان با فرمولسازی برای استفاده ی کل اعضای خانواده حاوی مواد اولیه با بهترین کیفیت می باشد .

همچنین این خمیر دندان برای افراد گیاه خوار مناسب است چراکه حاوی هیچ محصول جنبی حیوانی نمی باشد . قرص نعناع طبیعی و نعناع طعمهایی هستند که به دهان شما احساس تازگی و تمیزی اهدا می کنند .

ترکیب ژل آلوئه ورای مستحکم و موم ، لثه ها و پوشش دهان را نرم کرده و می تواند مستقیما زمانیکه مسواک زدن بسیار دردناک است ، مورد استفاده قرار گیرد .

سالها تحقیق ، توسعه و تعاون با دانشمندان و دندانپزشکان فرمول مطلوبی برای فوراورلیونیگ تهیه کرد که در تمیز کردن دهان و دندان موثر واقع شد . نتیجه یک فرمول براساس آلوئه ورا می باشد که تنفس را تازه و دندانها را بدون سائیدگی ، سفید می کند . خانواده ی شما از طعم و احساس تمیزی دهان خود بسیار راضی خواهند بود .

سفید کننده ی دهان بدون عوامل سائیدگی – نرم کنندگی بافت های دهان – بدون وجود فلوراید .

خاصیت غیر سوزندگی بافت و ترکیبات خمیردندان فوراور برای دندان و لثه مفید است. جوش شیرین یا پر اکسیدی که در دیگر محصولات وجود دارد، مینای دندان را از بین می برد و موجب تحلیل لثه، زردی دندان و حساس شدن آنها می شود.

نعنای طبیعی دارای طعم مطبوع و تاثیرات ضد التهابی است.

این خمیر دندان ژله ای می تواند باعث بر طرف کردن بوی بد دهان در اثر وجود باکتری ها و جرم های روی زبان و  نیز غذاهای باقی مانده در لابه لای دندان ها شود البته اگر این غذاهای باقی مانده در زیر لثه گیر کرده باشند قابل دسترسی نیستند و این مورد بسیار شایع می باشد و یکی از عوامل بدبویی ناشناخته دهان می باشد که بهترین روش در کنار این خمیردندان ژله ای استفاده از خدمات دندانپزشکی لیزری می باشد.

این خمیر دندان ژله ای بدون هیچ ماده ساینده و سفید کننده می تواند دندانهای شما را به مرور و سریعتر از سایر خمیر دندان ها سفید کند و آسیبی به مینای دندان وارد نمی کند و حتی کسانی بوده اند که از خمیر دندان سنسوداین برای سفید کردن و بر طرف کردن درد ها یا حساسیت های دندانی استفاده می کردند اما الان دیگر ترجیح می دهند این ژل تمیز کننده دهان و دندان را مصرف نمایند.


خواص این ژل دندان:

بدون فلوراید و مواد شیمیایی دیگر، سفید کننده ، ضد پوسیدگی درد و حساسیت های فصلى دندانی، جرمگیری دندان، ضد عفونى کننده کامل دهان و دندان، بهبود خونریزی لثه، آفت، بوی بد دهان، بهترین گزینه برای استفاده کودکان، سفیدی طبیعی دندان ها بدون مواد شیمیایی.

ژل آلوئه ورا به طور طبیعی خاصیت میکروب زدایی، ضد التهاب، ضد درد و جلوگیری از عفونت و ترمیم کننده است. این خمیر دندان می تواند کسانی که مشکلات حساسیت و درد های دندانی دارند(سرما و گرما) و با مصرف خمیر دندان ضد حساسیت به نتیجه نرسیدند، با استفاده از این خمیردندان مشکل خود را برطرف کنند.

موم زنبور یا بی پروپولیس بکار رفته در آن نیز خاصیت ضد باکتریایی دارد و پوسیدگی سطحی دندان و بوی بد دهان که در اثر تجمع باکتری ها و یا عفونت ها می باشد را کاهش دهد و جلوگیری از پوسیده شدن دندان می شود.

این خمیردندان می تواند برای از بین بردن آفت و زخمهای دهانی به خوبی موثر و کاربری باشد. البته باید بدانید علت اصلی این زخمها فعال شدن ویروس عفونی هرپس می باشد که زمینه ایجاد آن کاهش شدید همزمان ویتامین های A,E و ویتامین C می باشد که در حال حاضر از طریق غذا و میوهای ما به مقدار لازم ممکن است جبران نشود و با تامین طبیعی و کامل آن از شر این زخمهای دهانی خلاص می شوید.

این خمیر دندان فاقد فلوراید است و برای دهان و بدن مفید است. استفاده مرتب از فلوراید در واقع برای دندان ضرر دارد و می تواند موجب بروز مشکلات جدی در مغز، دستگاه گوارش، کلیه، استخوانها و دیگر اندام ها شود. فلوراید با خطر ابتلا به سرطان نیز مرتبط است.

 

۱۸ خصوصیت خمیر دندان فوراور:


۱- باعث جلوگیری از خونریزی لثه می‌شود.

۲- بهبود زخم‌های دهان.... تنها کافیست مقداری از آن را روی محل آسیب‌دیده قرار دهید.

۳- بوی بد دهان... کافیست مانند یک خمیردندان معمولی از آن استفاده کنید.

۴- کمک به افراد سیگاری... مقداری از آن را روی لب‌ها قرار دهید.

۵- کمک به سرفه... مقداری از آن را ببلعید.

۶- رفع جوش ... کمی از آن را روی جوش ها بمالید.

۷- درمان سرماخوردگی ... با آب داغ مخلوط کرده و استنشاق کنید.

۸- رفع سردرد. مقداری از آن را روی پیشانی بمالید.

۹- درمان گزیدگی پشه و مورچه... کمی از آن را روی محل گزیدگی بمالید.

۱۰- سوختگی و زخم‌های پوستی... به‌سرعت کمی از آن را روی پوست آسیب‌دیده قرار دهید.

۱۱- می‌تواند برای رفع خشکی، تیرگی، ترک و زخم‌های پا استفاده شود.

۱۲- به رفع ترک و خشکی پاشنه پا کمک می‌کند.

۱۳- به تسکین درد سوراخ دندان کمک می‌کند... کافیست مقداری از آن را روی محل درد قرار دهید.

۱۴- می‌توان از آن برای شستشوی صورت استفاده کرد... استفاده منظم.

۱۵- درمان بواسیر... به‌صورت خارجی استعمال شود.

۱۶- عارضه‌های پوستی... مانند عفونت‌های قارچی.

۱۷- درمان زخم‌ها... مقداری از ژل دندان را روی زخم قرار دهید.

۱۸- برای تسکین گلودرد... کمی از خمیردندان را با آب گرم مخلوط کرده و غرغره کنید.

 

محتوی: ١٣٠ گرم